Rady a principy montáže

Snadná montáž vaší terasy, plotu, zábradlí nebo obkladu při dodržení našich pokynů pro montáž. Tyto dokumenty jsou nezbytné pro správnou a bezpečnou instalaci prken Silvadec z kompozitního dřeva i jejich příslušenství. Je nutné si je pozorně přečíst a v celém rozsahu, aby byla zajištěna ideální montáž.

Potřebujete další pomoc? Kontaktujte nás!

Montáž vaší terasy z kompozitního dřeva Silvadec®️

Montáž terasy

Doporučené nářadí, příprava terénu a příslušenství, pokládka podkladových hranolů, rozestupy mezi prkny, pokládka a upevnění, technické údaje a příklady provedení: sledujte pokyny pro pokládku krok za krokem níže a montáž terasy z kompozitních materiálů bude snadná a bezchybná!

Montáž vašeho plotu z kompozitního dřeva Silvadec®️

Montáž plotu

Montáž a výpočet počtu nezbytných prvků plotu, montáž plotů s jednodílnou nebo dvoudílnou deskou, montáž plotů se zapuštěním do betonu, nářadí a vybavení pro montáž, sestavy povrchových úprav a příslušenství i pokyny pro uskladnění a manipulaci: zásady montáže plotu a příslušenství vám poskytují veškeré užitečné informace pro správně namontovaný plot!

Montáž zábradlí z kompozitního dřeva Silvadec®️

Montáž zábradlí

Výpočet nezbytného počtu jednotek, průběh montáže, instalace na schody nebo řezání kompozitního plotu: využijte veškeré pokyny pro montáž zábradlí Silvadec podle zvolené konfigurace. Stačí pár kroků a můžete si užít balustrádu z kompozitního dřeva!

Montáž obkladu z kompozitního dřeva Silvadec®️

Montáž obkladu

Profily můžou být orientovány dvěma spůsoby, horizontálně anebo vertikálně

Profily sluneční clony musí být upevněny na hliníkový výztuže.

Instalování Silvadec®️ kompozitní sluneční clony

Instalování sluneční clony

Profily můžou být orientovány dvěma spůsoby, horizontálně anebo vertikálně

Profily sluneční clony musí být upevněny na hliníkový výztuže.