SLUNEČNÍ CLONA SILVADEC®

ZKOMBINUJTE ESTETIKU S POHODLÍM !

Pohodlí

Sluneční clona Silvadec je výrobek k úpravě fasády, který umožňuje zvýšení pohodlí bydlení regulací světlosti a teploty.

Umožňuje snížení nepohody v důsledku přímého slunečního svitu a zároveň zachování velké světlosti a viditelnosti v budově.

Sluneční ochrana se doporučuje v RT2012 a odpovídá požadavkům na nízkoenergetické stavby HQE (izolační prvek bez tepelného mostu).

Praktičnost a estetika

„Sluneční clona Silvadec skládající se z kompozitního dřeva a hliníkové výztuže je upravitelné řešení, které se přizpůsobí různým konfiguracím.

Lze ji připevnit k fasádě nebo k samostatné konstrukci.

Ponechává značnou svobodu montáže: vodorovně, svisle, v zájmu vytvoření estetického a funkčního architektonického celku.“

Trvanlivost

„Kompozitní dřevo Silvadec, skládající se zejména ze dřeva, je kvalitní materiál barvený v celém průřezu. Je vyrobeno z recyklované dřevěné moučky francouzského původu (2/3) a polyetylenu o vysoké hustotě (1/3).

Nešedne jako masivní dřevo a odolává hmyzu a houbám.“

Doplňující informace

Prkno sluneční clony se skládá ze dvou prvků:

Prkna z kompozitního dřeva s rozměrmi 50×80 mm a hliníkové výztuže z rozměrmi 30x20x2 mm. Prkno sluneční clony je broušené z jedné strany (strana délky 80 mm).

  • Délka: 4 metry.
  • Hmotnost profilu: 3,40 kg na běžný metr.
  • K dispozici v exotické hnědé nebo antracitově šedé.

Sklon prken

Prkna lze nastavit dvěma způsoby.

Exemples de pose
Exemples de fixation
Vue en perspective

Druh upevnění:

Upevnění prken sluneční clony je nutno provádět do hliníkové výztuže.